logoCoteCamp_2.jpg

Hout in alle staten!

Dion-le-Mont, 2015 – Vandaag zijn veel mensen zich bewust van de aandacht die we moeten besteden aan onze planeet. Al tien jaar lang focust It’s so Good, evenementen- en pr-bureau, op milieuvriendelijke producten en dienstverlening. Eenmaal is geenmaal en dus zet Sandrine Thiebauld voor haar beurs ‘Côté Campagne’ hout in het voetlicht.

Welk materiaal kan erop bogen, zoals hout, zo duurzaam, verantwoord en herbruikbaar tot in het oneindige te zijn? Bij de editie 2015 van Côté Campagne kunt u de waaier van mogelijkheden die hout in al zijn staten biedt ontdekken of herontdekken.

1001 creaties in hout

Van gevelbekleding tot hondenhok, van insectenhotel tot vuilnisbak, maar ook van brievenbus tot de meest moderne meubels, hout kan op duizend-en-een manieren worden gebruikt en is een onvergelijkbare sensatie voor iedereen die ervoor kiest.

In de feeërieke omgeving van de hoeve van Bilande (www.bilande.be) tonen tientallen exposanten hun eigen benadering van dit materiaal, dat sinds het begin der tijden de mens en zijn ontwikkeling vergezelt. De bezoeker haalt er zijn hart op aan sierkunst, maar vindt er ook het meubel dat een bijzondere plaats zal innemen in zijn huis. Ambachtslieden laten zien hoe flexibel hout is en hoe een ‘natuurlijke’ inrichting tot stand kan komen, zowel in de tuin als in alle elementen van ons dagelijks leven.

Subtiel ingerichte ruimtes

Zoals het hoort houdt Côté Campagne zich aan de filosofie van voorgaande jaren en kunt u er verschillende ruimtes bezoeken: in de schuur, maar ook in de bijgebouwen en natuurlijk ook in open lucht. U kuiert er van de ene opstelling naar de andere, van eerder hedendaags naar vooral rustiek, maar altijd vanuit dezelfde voorliefde voor hout. De nieuwsgierigsten onder u doen ontdekkingen die bevestigen dat, ook met de geringste reden om naar dit evenement te gaan, de ontmoeting met kunstenaars en ambachtslui, zelfs voordat er iets gekocht wordt, verrukkelijke momenten oplevert.

De fantasie als enige beperking

Hout geeft ook een geweldige boost aan de fantasie. Tijdens Côté Campagne 2015 tonen kunstenaars hun werk dat is uitgevoerd met of in hout. Er is interactie mogelijk, wat een bijzondere toets geeft aan deze in Wallonië wel niet te missen beurs. De bezoekers ontmoeten ambachtslieden en kunstenaars die een rechtstreeks antwoord kunnen geven op al hun vragen. Natuurlijk zit het evenement ook vol verrassingen rond hout, maar er is ook ander vertier dat tot op vandaag het succes uitmaakt van Côté Campagne.

Kids Village images &  logoprive

acti

Hoeve van Bilande, in 1300 Waver (routebeschrijving op www.bilande.be). GPS: ABSTRAAT 153 – 3090 OVERIJSE

A-X-I-S Landscape Architecture www.a-x-i-s.be
Acqua e Giardini www.acquaegiardini.be
Alexandre Forceille Facebook: la page artistique d’Alexandre Forceille
Amazona www.amazona-spatio.be
Ambiance Feutrée www.ambiancefeutree.be
Anne Majerus www.annemajerus.be
Arbre d’étoiles
Archy’s Facebook : archyssun
Arnold de Vinck www.arnolddevinck.com
Art Maker www.facebook.com/artmaker.be
Art-Rock-Design www.facebook.com/artrocdesign
art.22 www.art22.be
Art’éco – Intérieur www.arteco-interieur.be
Artisiani www.artisiani.be
Asinum
Atelier Fleuri Facebook: Atelier fleuri
Atelier Night Light www.ateliernightlight.com​
Atelier S Decoration www.sdecoration.be
Atelier van Tesch www.vantesch.be
Autour du Bois
Ballez Thérèse www.facebook.com/balleztherese
Barbara Coppé www.facebook.com/peintureBC
Bienfait Wellness & Spa Sprl www.bienfait.be
Buxis www.buxis.be
by stockman www.facebook.com/bystockman
Caravan Kitchen www.caravankitchen.be
Casteels Rozen www.casteelsrozen.be
Cesam Nature www.cesam-nature.com
Churros www.gigamac.be
Cocktail Of The World
Cocorico www.facebook.com/cocoricobijouxfantaisie
Cokoa – Pâtisserie florale www.facebook.com/bycokoa
Conseil délicatesses sprl www.conseildelicatesses.be
Côté Fleurs Côté Cèdres Facebook: Nicole Bion
Coucou Hibou www.coucouhibou.net1
Crstyle www.facebook.com/crstyle.be
Cuisine et herboristerie www.cuisine-et-herboristerie.be
Deli-Street www.deli-street.be
My Easy Garden www.easy-garden.be
Ecobati Wavre www.ecobati.be
Emisa “la part des anges” www.emisacandle.com
Epicerie fine de marjorie pays basque
Florence Beauloye www.florence-beauloye.com
Ging-S www.ging-s.com
Gio Art www.gelmi.be
Hibiscus
I Love Apéro www.iloveapero.be
Isa Tio Facebook: IsatioDesign
Isabelle Périquet www.isabelleperiquet.be
Jardins des Nevelaines www.jardinsdesnevelaines.be
L’Arbre à Papillons www.arbrepapillons.com
L’Atelier Fleuri Facebook: L’Atelier Fleuri
L’Araucaria www.laraucaria.be
La Cité des Anges Facebook: La Cité des Anges
La Grange du designer Facebook: La-grange-du-designer
La Maison d’Odile et Victor www.odileetvictor.be
La Maison de la bougie www.lamaisondelabougie.be
La Maison du Jardin www.paysagiste-cosse.be
La Petite Broc’ au Corbeau Facebook.com: La Petite Broc’ !
La vallée des délices Facebook.com : la vallee des délices
La Vie en Vert www.lavieenvert.be
Label Cow www.labelcow.com
Le Comptoir de la rue Barbe
Le Comptoir du Champagne www.champagne-event .be
Le Jardin de Léontine www.lejardindeleontine.be
Le souk de Killy
Léontine Van Leeuwen www.leontinevanleeuwen.be
Les Bois d’Antan www.lesboisdantan.com
Les Cigarettes Russes Facebook: Les Cigarettes Russes Créations
Les Cuirs d’ Ariane www.facebook: les cuirs d’ariane
Les Sacs d’Audrey Facebook: Les-Sacs-dAudrey
Lilu www.lilu.be
Lina Luxe www.linaluxe.com
Mara Créations et Jean-Louis
Marie Hamilton www.marie-hamilton.be
Marine’s Prod. Ass.
MeltingPop www.meltingpop.be
Mr Grasshopper https://www.facebook.com/mrgrasshopper.be
Natural Ethics www.natural-ethics.fr
Parlons Del – Pensées susurrées www.delphine-hourlay.com
Pitchpin Www.pitchpin.be
Pour elles Pour-elles-shop.com
Privé de dessert www.pivededessert.be
Quelle Belle Journée http://quellebellejournee.be
Rakaboots www.rakaboots.com
Rue des Lilas Facebook: Rue des Lilas
Salaisons d’Ucciani
Saperlipopette
Sur La Route www.surlaroute.eu
The Karavan www.thekaravan.lu
Thermomix thermomixbenelux.com
Topiarus Facebook : Topiarus
Tradistone www.tradistone.be
Triops
Verger des Saveurs
WIA Brussels www.wiabrussels.com
William Pierard Facebook William Pierard
Wood Wapiti www.woodwapiti.com
Wood-Lo www.wood-lo.net
Woody Up www.woody-up.com